Rodzaje wykończeń bukietów

Detale są dla mnie bardzo ważne. Przykładam ogromną uwagę do estetyki wykończenia bukietu ślubnego– uważam, że to, co pod spodem, jest równie ważne jak cały bukiet ślubny. Wręcz dopełnia i podkreśla styl bukietu. W bukiecie na Twój ślub nie ma miejsca na tanie materiały bądź niestaranne wykończenia. To niedopuszczalne ! Zapoznaj się z rodzajami oferowanych przeze mnie kryz i rączek, lub stwórz własne!

Dowolne z poniższych wykończeń może znaleźć się w Twoim bukiecie wykonywanym na indywidualne zamówienie – ale jeśli spodobała Ci się któraś z gotowych prac dostępnych na mojej stronie, także moge specjalnie dla Ciebie zmienić jej detale!

Wielkość rączki bukietu ślubnego może być:

Wykończenia z koronek

Kryza z różyczek

Bukiety mogą być dodatkowo ozdobione delikatnymi rózyczkami ułozonymi bezposrednio pod broszkami. W połączeniu z koronka otrzymujemy romantyczny bukiet, pięknie komponujący sie z sukniami w stylu retro, vintage.

 

Kryza z piór

Najbardziej ekstrawaganckie wykonczenie bukietu wedlug mnie to pióra. Białe pióra cudownie komponuja sie z krysztalowymi broszkami dajac efekt glamour. Czarne zarezerwowane sa dla odwaznych Panien Młodych. Pióra choc ekstrawaganckie sa jednoczesnie bardzoj efektowne.

Reklamy