FAQ

1. Ile kosztują nietypowe biżubukiety – bukiety ślubne z broszek ?

– Cena bukietu z szytych kwiatów i broszek zaczyna się od 450  zł. Cena bukietu z samych broszek i biżuterii to koszt od 590 zł. Ceny zawierają juz koszt butonierki dla Pana Młodego.

2. Od czego zależy cena bukietu ?

– Cena zależy od jakości i ilości użytych materiałów. Broszka tej samej wielkości może kosztować 5 zł lub 35 zł. Często jest tak, że mniejsze broszki potrafią być droższe od większych. Bukiety z kwiatów szytych recznie sa bardzo pracochłonne a tym samym czasochłonne.

3. Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze i zamawianiu bukietu ślubnego z broszek ?

– Po pierwsze nie zamawiać zdjęcia. Należy patrzeć na bukiety pod kątem jak będą wyglądały do sukni ślubnej, do całej stylizacji. Bukiet ma być dopełnieniem całości a nie przypadkową ozdobą.

Najważniejsze aby Twój bukiet był taki jak sobie wymarzyłaś. Aby osoba, która ma go wykonać potrafiła pomóc przy wyborze i dopasować go idealnie do Ciebie… do Twojej urody i sukni. Tylko wtedy będziesz się z nim wyjątkowo czuła i wyjątkowo wyglądała.

 

4. Z jakim wyprzedzeniem czasowym powinnam zamówić bukiet ?

 

– Najczęściej wykonanie bukietu zajmuje około miesiąca. Najwięcej czasu zajmuje uzgodnienie jaki bukiet ma być a później ewentualne poprawki. Jednak zamówienia nalezy składać z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem w zależności od pory roku.

 

5. Jak wygląda procedura zamawiania i tworzenia bukietu ?

– Klientki wysyłaja do nas maila z data ślubu, najlepiej ze zdjęciem sukni, butów, biżuterii a często też siebie samej w sukni. To bardzo ułatwia prace. Decydujemy o kolorach, wielkości, sposobie wykończenia. Duuużo rozmawiamy telefonicznie. Następnie kompletujemy materiały i składamy bukiet próbnie. Wysyłamy zdjęcia na e-mail, klientka ogląda i decyduje czy chciałaby coś zmienić. Najczęściej zmiany dotyczą sposobu wykończenia bukietu. Po akceptacji składamy bukiet już „na dobre”, ponownie wysyłamy zdjęcia na e-mail. Klientka akceptuje i wysyłamy paczkę.

6. Czy bukiet wysyłany w paczce nie ulegnie uszkodzeniu ?

– Nie. Bukiety są niezwykle starannie pakowane. Poza tym sa wysyłane paczką „na warunkach szczególnych „.

7. Czym różni się bukiet dostępny od bukietu na zamówienie ?

– Bukiet dostępny to taki bukiet który jest wykonany i może być wysłany już następnego dnia. Zdjęcia bukietów na zamówienie to takie bukiety które były przez nas wykonane ale są już sprzedane. Możemy wykonać dla Ciebie podobny.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s